Mesaj gönder

REKABETÇİ FİYATLAR, DAHA İYİ KALİTE VE ZAMANINDA SATIŞ SONRASI HİZMET

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd.

Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd.

1 2 3 4
Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd. Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd. Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd. Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : VINSTAR
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 5000000-8000000
Yıl kurulan : 2015
İhracat p.c : 90% - 100%

Hebei Vinstar Hasır Ürünleri Co, LtdKuruluşundan bu yana, dokuma hasır ürünleri üretmekten, 100'ün üzerinde Paslanmaz Çelik Dokuma Hasır (Kumaş) ve Pirinç Dokuma Hasır ürünlerinin imalatında pazar lideri konumuna gelmiştir.Şirket, tel örgü memleketi olarak bilinen Anping ilçesinde, rahat ulaşımın keyfini çıkarıyor.

Fabrikamız ağırlıklı olarak ürünler: Paslanmaz Çelik Hasır, Paslanmaz Çelik Kaynaklı Hasır, Epoksi Kaplı Hasır, Düşük Karbonlu Çelik Hasır, Cooper Hasır, Filtre Hasır, vb ürünler.

Bu ürünler ağırlıklı olarak petrol, kimya, inşaat, tekstil, ilaç, hava sahası, havacılık, ekspres otoyol, demiryolu, bahçe çitleri, ıslah ve metalurjide kullanılmaktadır.

İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan ürünler sunma misyonumuzla, yurtiçinde ve yurtdışında yeni ve eski iş arkadaşlarımızla işbirliği ilişkisini sürekli olarak kurup geliştireceğiz.

Firmamız birinci sınıf üretim makinelerini tanıtmış ve tel örgü ürünleri imalatı ile ISO9000 kalite sistemini benimsemiştir.Malzeme alımı, üretimi ve denetiminin tam kontrolü, ürünlerin iyi kalitede olmasını sağlamıştır.Bu nedenle ürünlerimiz sadece Çin'de satılmakla kalmıyor, aynı zamanda ABD, Almanya, Japonya, Kanada ve Kore de dahil olmak üzere birçok ülkeye ihraç ediliyor.

Dünya çapındaki müşterilerle dostane iş ilişkileri kurmayı içtenlikle umuyoruz.Sorgunuzu şimdi gönderin ve hakkımızda daha fazla bilgi edinin!

İletişim bilgileri
Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Jia

Tel: 18831871817

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin